AFFS PROMIŇTE, TEĎ VÁS MOC NEBUDU OBÍHAT. MÁM TOHO MOC ;)

Únor 2011

Vampire Diaries nominated for Saturn & Prism Awards

24. února 2011 v 19:39 | Leah // vampire-diaries.net |  TVD • News
The Vampire Diaries se může radovat, seriál byl dvakrát nominován.
První nominace je pro Best Network Series v 37th Annual Saturn Awards zvoleni mezi sci-fi, fantasty a hororovými filmy. TVD je nominované spolu s Fringe, Lost, Supernatural, Smallville a V. Vítězové budou vyhlášeni na slavnostním ceremoniálu v červnu v Burbanku.
Druhá nominace se týká 15th Annual Prism Awards pře FilmBook. Jsou nominováni v Drama Series Multi-Episode Storyline - Substance Use pro Under Control / Miss Mystic Falls / Blood Brothers. Vítezové se vyhlásí 28. dubna v Beverly Hills Hotel.

Chci vidět film z mých snů.

22. února 2011 v 19:40 | Leah^^ |  Diary
©just-tvd.blog.cz
Zdravíím :)
Dneska mám náladu na dlouhý článek, i když vlastně ani nevím, co chci napsat. Už dlouho jsem nepsala nic, co je u mě nového nebo tak. Nového nic. Ve zkratce, dostala jsem jedničku z matiky (což je úplně zázrak protože většinou dostávám čtyřky :D), pak z chemie.. a to je vše.:D Venku je kosa jak z nosa. Upřímně, jsem ráda, že tam nemusím být dýl než na cestě do školy a z ní. Ve škole se to dá, pár věcí mě tam nasere, díky pár věcem se zasměju. Poslední dobou se tam ani netěším, netěší mě to, že tam potkám svoje kámoše, s kterýma si popovídám. Jediné, na co v ní myslím je, že až příjdu domů, půjdu na blog a na to se těším! Ano, já vím, že to vypadá, že se stejně blogu nevěnuju, ale psala jsem, že chystám překvápko. No vlastně už jsou dvě a pořád přemýšlím o dalším. Za to bych se nejdradši vylískala. Ale snad můžu říct, že se asi máte na co těšit.